molodizhna-basketbolna-zbirna-ukrayini-zberegla-propisku-v-elitnomu-divizioni-chs

Молодіжна баскетбольна збірна України зберегла прописку в елітному дивізіоні ЧС

• 7794 переглядiв

КИЇВ. 20 липня. УНН. Баскетболісти чоловічої збірної України (гравці до 20 років) матчем з однолітками з Польщі почали боротьбу в турнірі за 9-16 місця в дивізіоні А чемпіонату світу, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Після поразки в 1/8 фіналу від французів, цього разу "жовто-блакитні" переграли польських баскетболістів у першій половині. За стартові 20 хвилин поляки припустилися 15 втрат при реалізації кидків з гри – 21. Рахунок 39:24.

Після великої перерви поляки вирівняли становище та майже наздогнали команду Плеханова, якій все-таки вдалося святкувати виграш 76:71, і зберегти за собою місце в Дивізіоні А на наступний рік.

Зауважимо, що свій наступний матч збірна України зіграє 20-го липня проти Чорногорії.