molodizhna-zbirna-ukrayini-obigrala-serbiyu-u-vidbori-na-yevro-2023

Молодіжна збірна України обіграла Сербію у відборі на Євро-2023

• 23573 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. На "Арені Львів" зустрілися молодіжні збірні України та Сербі у футбольній кваліфікації на Євро-2023, інформує УНН з посиланням на сайт УАФ.

Українці з перших хвилин взялися до справи й уже на 9-й хвилині відкрили рахунок. Комбінація Трубін—Мудрик—Криськів завершилася точним ударом останнього під поперечину. Надалі гра трохи заспокоїлася, проте було помітно, що підопічні Руслана Ротаня контролюють її хід.

Другу половину зустрічі "синьо-жовті" почали обережно. Команда атакувала, але при цьому не забувала про безпеку своїх воріт, виключивши всі ризики. Гарний випад вийшов у Вівчаренка на 56-й хвилині, але і його удар відбив Гордич.

До середини тайму гра заспокоїлася, і цим серби скористалися сповна, забивши гол на 78-й хвилині – 1:1. Уже за три хвилини Судаков ціною травми знову вивів збірну України вперед – 2:1.

Українці із 13 очками впевнено втримують другий рядок і випереджають найближчих суперників на 7 балів, але відстають від французів на 3 пункти.