na-foni-spalakhu-covid-19-ta-za-pustikh-tribun-u-braziliyi-dvoma-matchami-startuvav-skandalniy-kopa-amerika-2021

На фоні спалаху COVID-19 та за пустих трибун: у Бразилії двома матчами стартував скандальний Копа Амеріка-2021

• 15194 переглядiв

КИЇВ. 14 червня. УНН. Збірна Бразилії здобула перемогу над командою Венесуели з рахунком 3:0 у стартовому матчі Кубка Америки з футболу, у другому матчі перемога дісталася колумбійцям, повідомляє УНН.

У Бразиліа на стадіоні “Мане Гаррінча — Національний” відбувся матч-відкриття Кубка Америки — 2021, в якому зійшлися збірні Бразилії та Венесуели. Велику перемогу в матчі здобули господарі турніру — 3:0.

Рахунок в матчі був відкритий на 23-й хвилині зустрічі захисником збірної Бразилії Маркіньосом. У другому таймі його партнер по “ПСЖ” Неймар подвоїв перевагу, реалізувавши призначений 11-метровий. На 89-й хвилині остаточний рахунок зустрічі встановив форвард Габріел, який вийшов на заміну.

У місті Куяба на стадіоні “Арена Пантанал” відбувся матч першого туру групи B Кубка Америки — 2021 між збірними Колумбії та Еквадору. Перемогу в матчі з мінімальним рахунком здобули номінальні господарі поля — 1:0.

Автором єдиного забитого м’яча збірної Колумбії став Едвін Кордону, який вразив ворота Еквадору на 42-й хвилині матчу.

Матч Бразилія — Венесуела у Бразиліа:

Матч Колумбія — Еквадор у Куябі:

Контекст

ЗАзначимо, що за кілька днів до матчу в складі збірної Венесуели стався спалах захворювань в результаті зараження коронавірусом. За добу до гри з Бразилією команду поповнили 15 гравців.

Станом на полудень суботи, 12 червня, в складі збірної Венесуели було виявлено 12 випадків зараження COVID-19, що і змусило їх шукати резерви у власних чемпіонатах, звідки і був викликаний цілий ряд гравців.

COMUNICADO: #Vinotinto #FVF | # CopaAmérica pic.twitter.com/XL27hiJ8xO

— FVF (@FVF_Oficial) June 12, 2021

Турнір мав спочатку проходити в Аргентині і Колумбії, проте був перенесений до Бразилії у зв’язку з протестами в Колумбії і небезпечною епідеміологічною ситуацією в Аргентині. Раніше повідомлялося, що збірна Бразилії планує бойкотувати Кубок Америки, однак команда все ж вирішила взяти участь в турнірі.