napadnik-zbirnoyi-ukrayini-prodovzhiv-rezultativni-vistupi-u-belgiyskiy-pershosti

Нападник збірної України продовжив результативні виступи у бельгійській першості

• 13654 переглядiв

КИЇВ. 20 травня. УНН. У передостанньому турі плей-офф 2 чемпіонату Бельгії ФК "Гент" нападника національної збірної України Романа Яремчука на власному полі приймав "Стандард", інформує УНН з посиланням на сайт команди.

Наш нападник з’явився на полі у стартовому складі, забив м’яч в компенсований до матчу час, та допоміг своїй команді здобути перемогу з рахунком 2:0.

Яремчук відіграв повний поєдинок, півзахисник Роман Безус відіграв майже повну гру (був замінений на 2-й компенсованій хвилині). Наш Ігор Пластун з’явився на полі на 72 хвилині.

Для Яремчука це взяття воріт стало 23-м в сезоні за “Гент” в 42-х поєдинках.

Набравши 35 очок, “Гент” вийшов на першу сходинку у своєму квартеті.