napadniki-zbirnoyi-ukrayini-zabili-v-ochnomu-poyedinku-klubiv-chempionatu-turechchini

Нападники збірної України забили в очному поєдинку клубів чемпіонату Туреччини

• 9680 переглядiв

КИЇВ. 16 травня. УНН. Нападники збірної України Євген Селезньов та Артем Кравець відзначилися забитими голами в матчі турецької Суперліги між ФК “Акхісар” і “Кайсеріспором”. Про це повідомляє Федерація футболу України, передає УНН.

Одразу три українські футболісти вийшли з перших хвилин у матчі передостаннього туру турецької Суперліги, в якому “Кайсеріспор” приймав “Акхісар”.

Артем Кравець та Олександр Кучер потрапили до “старту” господарів поля, а Євген Селезньов — гостей. Саме останній став одним із героїв зустрічі, відкривши рахунок на 69-й хвилині. Отримавши передачу від партнера, форвард збірної України увійшов до штрафного майданчика суперника лівим флангом й з гострого кута надіслав м’яч до сітки воріт поміж ніг голкіперу.

Після того, як гості подвоїли рахунок, своє бомбардирське слово сказав ще один форвард, якого Андрій Шевченко викликав на травневий збір національної команди. Артем Кравець відзначився забитим м’ячем на 79-й хвилині, вдало замкнувши ударом головою передачу партнера.

Більше забитих м’ячів глядачі не побачили, й гості здобули надважливу для себе перемогу — 2:1, яка гарантувала їм місце у Суперлізі наступного сезону.

Зазначимо, що за тур до фінішу чемпіонату Туреччини “Кайсеріспор” посідає дев’яту сходинку (44 пункти), а “Акхісар” — 12-ту (39 очок).

Додамо також, в активі Селезньова 7 забитих голів у сезоні чемпіонату Туреччини, у Кравця — 3-ри.