napoli-zavdav-tretoyi-porazki-yuventusu-v-sezoni-seriyi-a

"Наполі" завдав третьої поразки "Ювентусу" в сезоні Серії А

• 12470 переглядiв

КИЇВ. 14 лютого. УНН. У центральному протистоянні 22 туру італійської Серії А чинний чемпіон "Ювентус" гостював у "Наполі", передає кореспондент УНН.

Деталі

“Стара синьйора” мала статистичну перевагу (22-10 за ударами, 60-40 відсотки володіння м’ячем, 9-3 кутові). Проте у першому таймі “Наполі” здобули право на 11-метровий удар, який реалізував Лоренцо Інсіньє. До перерви кіпер господарів Мерет був на висоті і здійснив два сейви. По перерві ситуація не змінилася і “Наполі” зберегли свої ворота “на замку” — 1:0.

“Ювентус” зазнав третьої поразки в сезоні і погіршив свої шанси на чемпіонство — 42 бали і третій рядок із відставанням в 7 пунктів від “Мілану”. “Наполі” (40) на четвертій позиції.

Доповнення

Це була перша зустріч команд у поточному чемпіонаті — поєдинок першого кола не зіграли через неявку неаполітанців у Турин у зв’язку із забороною місцевої влади покидати місто. Спершу “партенопейці” отримали технічну поразку 0:3, проте виграли апеляцію і матч все ж відбудеться.