napoli-zaznali-gostovoyi-porazki-vid-realu-v-1-8-finalu-ligi-chempioniv

"Наполі" зазнали гостьової поразки від "Реалу" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

• 10569 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. Чинний володар трофею Ліги чемпіонів УЄФА мадридський “Реал” розпочав стадію плей-офф сезону 2016/17 з перемоги. На “Сантьяго Бернабеу” “галактікос” обіграли неаполітанський “Наполі” 3:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

“Реал” домінував в матчі з “Наполі” і домігся заслуженої перемоги, хоча і пропустив першим. На восьмій хвилині Лоренцо Інсіньє ударом з 30 метрів обдурив Кейлор Наваса і відкрив рахунок. Але вже через десять хвилин “Реал” відновив рівновагу — навіс Дані Карвахаля майстерно замкнув Карім Бензема.

На початку другого тайму Тоні Кроос і Каземіро довели перевагу мадридців перед матчем у відповідь, який пройде 7 березня в Неаполі, до двох м’ячів.

Таким чином обірвалася безпрограшна серія “Наполі” в усіх турнірах, яка становила 18 поєдинків.

Нагадаємо, що мадридці виграли вже 29 з останніх 34 домашніх матчів у Лізі чемпіонів, програвши при цьому лише один.