nazvano-naykraschogo-sportsmena-yevropi-za-versiyeyu-informatsiynikh-agentstv

Названо найкращого спортсмена Європи за версією інформаційних агентств

• 14491 переглядiв

КИЇВ. 27 грудня. УНН. Провідний сербський тенісист Новак Джокович став переможцем у голосуванні за найкращого спортсмена Європи за версією інформаційних агентств, інформує УНН з посиланням на "Рolitika.rs".

Сербський тенісист переміг у голосуванні, в якому брали участь 26 інформаційних агенцій. Джокович набрав 172 очки і на 39 очок випередив футболіста "Баварії" Роберта Левандовського. Третє місце зайняв новий чемпіон світу з автоперегонів "Формули-1" Макс Ферстаппен.

Примітно, що нагороду "Спортсмен року" за версією інформаційних агенцій традиційно організовує Польське національне агентство. Загалом у голосуванні бере участь 26 інформаційних агенцій.

Довідка

Нинішнього сезону Джокович виграв три турніри серії "Grand Slam" з чотирьох. Це визнання стало для серба четвертим у кар'єрі.