nba-mikhaylyuk-proviv-rezultativnu-gru-proti-lidera-skhidnoyi-konferentsiyi

НБА: Михайлюк провів результативну гру проти лідера Східної конференції

• 11454 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. Український захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк провів результативний матч проти "Філадельфії", передає кореспондент УНН.

Михайлюк, який попередні матчі майже не отримував ігрового часу від наставника Двейна Кейсі, цього разу зіграв 18 хвилин. Вийшовши наприкінці першої чверті, наш земляк провів вдалий проміжок, реалізував кілька кидків з гри, віддав результативні передачі, а також здійснив перехоплення.

У другій половині уродженець Черкас видав серію точних триочкових та реалізовував штрафні кидки, проте його колектив поступився лідеру Східної конференції — 110:114.

Загальний доробок Михайлюк — 15 очок (3 з 4 триочкових, 1 з 2 двоочкових і 4 з 6 штрафних) при 4 підбираннях, 3-х ассистах і 2-х втратах.

Відзначимо, що більше Михайлюка у господарів набрав лише Вейн Еллінгтон, який, вийшовши в старті на позиції українця, набрав 17 очок за 28 хвилин.

Додамо, для “Детройта” ця поразка стала 13-ю при 3-х виграшах в сезоні.