nba-pershiy-vikhid-v-starti-lenya-u-sezoni-dopomig-toronto-perervati-seriyu-porazok

НБА: перший вихід в старті Леня у сезоні допоміг "Торонто" перервати серію поразок

• 13133 переглядiв

КИЇВ. 9 січня. УНН. Українець Олексій Лень отримав ігровий час у поєдинку НБА між "Торонто Репторс" та "Сакраменто Кінгс", передає УНН.

Український центровий, який виступає за команду з Торонто, провів на паркеті 5 хвилин у виїзному матчі проти "Сакраменто Кінгз", який його команда виграла з рахунком 123:144.

Для Леня вихід у старті став першим у нинішньому сезоні.

Центровий не зібрав жодного відскоку і не віддавав результативних передач. Проте, "Репторс" здобули другу перемогу з восьми зіграних матчів і розташовуються на 13-му місці в Східній конференції.

Нагадаємо, що Лень завершував минулий сезон саме в стані "Кінгс".

Додамо, результативні дії Михайлюка не допомогли "Детройту" перемогти у поєдинку НБА.