neperemozhni-tsigankov-ta-garmash-dopomogli-dinamo-obigrati-rukh

Непереможні: Циганков та Гармаш допомогли "Динамо" обіграти "Рух"

• 20337 переглядiв

КИЇВ. 26 вересня. УНН. Матч дев'ятого туру чемпіонату України з футболу київське "Динамо" провело в гостях у львівського "Руха", інформує УНН з посиланням на сайт "Руху".

Денис Гармаш у штрафному “Руха” змусив сфолити на собі Ярослава Мартинюка, за що рефері Юрій Іванов, не роздумуючи, призначив пенальті на 28 хвилині. До 11-метрової позначки підійшов найкращий голеадор “Динамо” Віктор Циганков і холоднокровно реалізував удар, вийшовши в одноосібні лідери бомбардирської гонки УПЛ.

Після пропущеного голу “Рух” продовжував грати від оборони, але рівно через десять хвилин м’яч опинився у воротах господарів вдруге. Після розіграшу стандарту Тимчик прострілив до штрафного з правого флангу, Циганков пропустив “круглого” в центр на Гармаша, який у дотик вразив лівий нижній кут, і встановив остаточні цифри на табло — 0:2.

“Динамо” із 25 балами на вершині першості і випереджають на три пункти “Шахтар”. “Рух” дев’ятий (8). Крім того, “динамівці” виграли 8 матчі і один звели внічию — йдуть без поразок у першості.