neperemozhnikh-ne-zalishilos-khk-karolina-zavdav-dallasu-pershoyi-porazki-v-nkhl

Непереможних не залишилось: ХК "Кароліна" завдав "Далласу" першої поразки в НХЛ

• 12544 переглядiв

КИЇВ. 31 січня. УНН. ХК "Кароліна Харрікейнс" завдав першої поразки в сезоні "Даллас Старз" в рамках сезону НХЛ, повідомляє УНН з посиланням на сайт ліги.

Деталі

“Кароліна” взяла “Даллас” його ж зброєю — трьома закинутими шайбами в більшості (забивали Трошек, Свечніков та Дзінгел). Загалом Трошек оформив дубль, а за гостей єдину шайбу у третьому періоді закинув Павелскі — 4:1.

Примітно, що “Даллас” до цього моменту залишався останнім клубом, який не знав гіркоти поразок в нинішньому сезоні. Наразі у команди 4-ри виграші та одне фіаско (8 очок), у “Кароліни” аналогічна кількість очок.

Результати інших поєдинків:

“Філадельфія Флайєрс” — “Нью-Йорк Айлендерс” — 3:2 ОТ (гра завершилася в овертаймі)
“Нью-Йорк Рейнджерс” — “Піттсбург Пінгвінз” — 4:5 ОТ
“Міннесота Уайлд” — “Колорадо Евеланш” — 1:5
“Тампа-Бей Лайтнінг” — “Нешвілл Предаторз” — 4:3
“Детройт Ред Вінгс” — “Флорида Пентерз” — 2:3 ОТ
“Монреаль Канадієнс” — “Калгарі Флеймз” — 0:2
“Баффало Сейбрз” — “Нью-Джерсі Девілз” — 4:3 Б
“Едмонтон Ойлерз” — “Торонто Мейпл Ліфс” — 4:3 ОТ
“Анахайм Дакс” — “Сент-Луїс Блюз” — 1:6.