nerealizovaniy-penalti-milevskogo-debyutant-upl-oderzhav-pershiy-vigrash-u-turechchini

Нереалізований пенальті Мілевського: дебютант УПЛ одержав перший виграш у Туреччині

• 15236 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. ФК "Минай" провів передостанній товариський поєдинок на тренувальних зборах у Туреччині проти ФК "Македонія ГП", інформує УНН з посиланням на прес-службу клубу.

Цитата

"Минайці" доволі впевнено перемогли третю команду Північної Македонії з рахунком 2:1. Ми володіли перевагою протягом матчу, були швидшими та якісно комбінували. Могли забивати і більше 2 голів, але і цього вистачило для перемоги, - сказано в повідомленні клубу.

Відкривати рахунок "минайці" могли вже на7 хвилині, коли заробили 11-метровий пенальті. Його не реалізували – вже вдруге на цих зборах. Не забив Артем Мілевський.

Проте на 54 хвилині відзначився Антон Шиндер, а Угочукву додав гол на 68 хвилині.

Наступний і заключний товариський поєдинок "Минай" проведе 5 лютого. Суперник – рівненський "Верес".