nimechchina-obigrala-portugaliyu-u-samomu-rezultativnomu-matchi-yevro

Німеччина обіграла Португалію у самому результативному матчі Євро

• 18914 переглядiв

КИЇВ. 19 червня. УНН. Футболісти збірної Німеччини обіграли команду Португалії з рахунком 4:2 в матчі групового турніру чемпіонату Європи. Зустріч пройшла в Мюнхені, передає УНН.

Португальці відкрили рахунок на 15-й хвилині зусиллями Кріштіану Роналду. На 35-й хвилині португалець Рубен Діаш відправив м’яч у свої ворота, через чотири хвилини те ж саме зробив його партнер по команді Рафаель Геррейро. Пізніше у німців відзначилися Кай Хаверц (51) і Робін Госенс ​​(60), у португальців — Діогу Жота (67).

Таким чином, був побитий рекорд за кількістю автоголів на одному чемпіонаті Європи (5). Попередній рекорд був встановлений в 2016 році, в той раз команди три рази вразили свої ворота. Крім того, Португалія стала першою європейською збірною, яка пропустила два автогола в одному матчі на великому турнірі (чемпіонати світу та Європи).

36-річний Роналду забив свій 19-й гол на чемпіонатах світу та Європи — це найкращий результат в історії серед європейських гравців (нарівні з Мирославом Клозе). Зробивши дубль у попередньому матчі з угорцями (3:0) Роналду раніше став кращим бомбардиром в історії чемпіонатів Європи. А всього на його рахунку тепер 107 голів за збірну, португальцю залишилося відзначитися тричі, щоб перевершити рекорд за кількістю голів за національну команду, який належить іранцю Алі Даеї (109 м’ячів).

Нагадаємо

Раніше в суботу в матчі групи F французи зіграли внічию з угорцями (1:1). Таким чином, в групі з 4 очками лідирує Франція, і німців і португальців по 3 очки, у угорців — 1. В заключному турі групового етапу 23 червня пройдуть матчі Португалія — ​​Франція і Німеччина — Угорщина.

Євро стартував 11 червня і триватиме до 11 липня, турнір проходить в 11 містах: Амстердамі, Баку, Будапешті, Бухаресті, Глазго, Копенгагені, Лондоні, Римі, Мюнхені, Санкт-Петербурзі та Севільї.