nimechchina-v-kintsivtsi-virvala-peremogu-u-niderlandiv-v-ramkakh-vidboru-na-yevro-2020

Німеччина в кінцівці вирвала перемогу у Нідерландів в рамках відбору на Євро-2020

• 7733 переглядiв

КИЇВ. 25 березня. УНН. Збірна Нідерландів на “Йохан Кройфф Арені” в Амстердамі прийняла Німеччину у відборі на Євро-2020, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Збірна Німеччини в першому таймі просто приголомшила господарів, які напевно прекрасно пам’ятають свою перемогу над цим же суперником з рахунком 3:0 в Лізі націй УЄФА. Але не тільки відмінний гол Сане і шедевр імені Гнабрі забезпечили серйозну фору німцям, а ще й кілька прекрасних сейвів Нойєра.

Проте на 48 і 63 хвилинах зусиллями де Ліхта і Депая господарі вирівняли становище. Розв’язка відбулася на 90 хвилині. Вийшовши на заміну Ройс класно знайшов простір за спинами захисників і ідеально виклав м’яч Шульцу, який майстерно в дотик вразив дальній кут — 2:3.

“Мені подобається, що команда до останнього вірила в перемогу. Ця перемога в Нідерландах стала відмінним початком відбіркового циклу. Проте ми побачили, що нам ще потрібно працювати над утриманням лідерства”, — сказав наставник “бундестім” Льов.

Додамо, що завдяки виграшу в іншій грі над Білоруссю 2:1, в лідерах групи С залишилась Північна Ірландія — 6 очок.