norvezhka-stala-volodarkoyu-pershogo-zolota-na-olimpiadi-v-pekini-ukrayinki-zalishilis-u-khvosti-zaliku

Норвежка стала володаркою першого золота на Олімпіаді в Пекіні. Українки залишились у "хвості" заліку

• 20003 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. На Олімпійських іграх у Пекіні був розіграний перший комплект нагород. Жінки повели боротьбу в скіатлоні, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Переможницею гонки стала норвежка Тереза Йохауг, яка здолала дистанцію за 44 хвилини 13,7 секунди. Срібна призерка росіянка Наталія Непряєва програла переможниці 30,2 с. Бронзова медаль посіла австрійка Тереза Штадлобер (+30,5).

Україну у цій гонці представляли одразу чотири спортсменки, і усі опинилися в нижній частині заліку. Марина Анцибор фінішувала 56-ю, Вікторія Олех – 60-а, Юлія Кроль – 62-ма, а Дар'я Рубльова стала круговою.

Українці сьогодні також поведуть боротьбу за медалі Олімпіади-2022 в біатлоні та санному спорті.