novachok-dinamo-oformiv-peremozhniy-gol-za-molodizhnu-zbirnu-daniyi

Новачок "Динамо" оформив переможний гол за молодіжну збірну Данії

• 9567 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. У рамках відбору на футбольний ЧЄ-2019 (U-21) відбувся матч між молодіжними збірними Данії та Фінляндії. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу київського “Динамо”.

У поєдинку з Фінляндією у стартовому складі збірної Данії вийшов новоспечений “динамівець” Міккель Дуелунд. Атакуючий півзахисник відкрив рахунок у зустрічі на 25-й хвилині (четвертий м’яч “динамівця” у складі молодіжної збірної своєї країни), забивши таким чином переможний м’яч у матчі. Фінальний результат на табло — 2:0.

Відзначимо, що Дуелунд провів майже повний матч, і був замінений лише на 89-й хвилині.

Додамо також, данці продовжують очолювати відбіркову групу 3, випереджаючи найближчого переслідувача, Польщу, лише на одне очко. Свого головного конкурента скандинави приймуть 12 жовтня, а у наступному поєдинку 11 вересня зіграють на виїзді з Литвою.