novachok-superligi-zavdyaki-46-ochkam-amerikantsya-obigrav-kiyiv-basket

Новачок Суперліги завдяки 46 очкам американця обіграв "Київ-Баскет"

• 20611 переглядiв

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. БК "Кривбас" у запеклому матчі з овертаймом здобув вольову перемогу над "Київ-Баскетом", повідомляє УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Перед четвертою чвертю підопічні Артема Сліпенчука поступалися у рахунку — 14. Однак господарі спромоглися відігратися, а у додатковий час вирвати звитягу — 88:85.

У цьому матчі рекордну результативність поточного сезону продемонстрував Закарі Коупленд, який набрав 46 очок.

Статистика усіх гравців матчу:

“Кривбас”: Коренюк 16 + 7 підбирань, Коупленд 46, Артамонов 2 + 7 передач, Поповіч 7, Полайт Дж 4 + 11 підбирань — старт, Бондарчук 0, Старцев 0, Фролов 0, Латковіч 7 + 9 підбирань, Мотлі 6.

“Київ-Баскет”: Томсон 15 + 6 підбирань, Вудсон 16 + 5 підбирань, Войналович 7, Вашингтон 3, Скапінцев 4 — старт, Кеффі 7 + 5 передач, Гаррет Дж 12 + 8 підбирань, Анікієнко11 + 6 підбирань, Тиртишник 0, Ковальов 10.