odeskiy-chornomorets-minimalno-peregrav-karpati

Одеський "Чорноморець" мінімально переграв "Карпати"

• 10606 переглядiв

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Одеський “Чорноморець” в Одесі мінімально переграв “Карпати” у рамках 19-ого туру української Прем’єр-ліги із рахунком 1:0, передає кореспондент УНН.

З перших хвилин одесити захопили ініціативу у матчі, моряки досить часто турбували кіпера “левів” Євгена Боровика, проте фортуна галичан зберігала нульову нічию на табло аж до 73-ої хвилини.

У другій половині зустрічі активніше заграли і “Карпати”, в гру після ударів Ігоря Худоб’яка і Олексій Гуцуляка довелось серйозно вступити і кіперу моряків Данилу Канєвцеву. Втім долю матчу вирішило стандартне положення — на 73-й хвилині Владислав Кабаєв пробив зі штрафного — з ударом Боровик впорався, проте першим на добивання встиг Євген Смірнов, гол якого і вирішив долю зустрічі — мінімальна перемога “Чорноморця”.