odnim-matchem-startuvav-noviy-sezon-zhinochogo-khokeyu-chempionatu-ukrayini

Одним матчем стартував новий сезон жіночого хокею чемпіонату України

• 6545 переглядiв

КИЇВ. 27 жовтня. УНН. Одним матчем стартував перший тур третього чемпіонату України з хокею з шайбою серед жінок 2018-2019 років. Про це інформує Федерація хокею України, передає УНН.

Після офіційної церемонії відкриття відбулася перша гра у цьому сезоні. На льодовому майданчику зустрілися дівчата з ХК “Україночка” (м.Київ) та ХК “Пантери” (м. Харків).

У першій грі запекла боротьба між суперниками проходила як на протязі усіх трьох періодів основного часу гри, так і у додатковому овертаймі. І тільки на 62 хвилині гри хазяйки з “Україночки” спромоглися вирвати перемогу у “Пантер” із Харкова — 3:2.

Авторкою першої шайби у чемпіонаті України з хокею з шайбою серед жінок 2018-2019 років стала — Владислава Скащук із клубу “Пантери” (м. Харків).

Додамо, що в новому сезоні виступає тільки три колективи. Ще одним є ХК “Автомобіліст”.