odnoklubnik-zinchenka-prinis-belgiyi-putivku-v-pley-off-yevro-2020

Одноклубник Зінченка приніс Бельгії путівку в плей-офф Євро-2020

• 15827 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. Поєдинком збірних групи В – Бельгії та Данії, продовжився розіграш Євро-2020, передає кореспондент УНН.

Записні аутсайдери матчу швидко відкрили рахунок, здивувавши бельгійців. Захисник Бельгії втратив м’яч через погану передачу біля власного штрафного і цим скористався Юссуф Поульсен (1:0 на другій хвилині).

Проте Бельгія одержала своє у другій 45-хвилинці. Півзахисник “Боруссії” Торган Азар забив після прострілу Кевіна Де Брюйне (55), а вже сам Де Брюйне став автором переможного взяття воріт на 70 хвилині, завершивши ефектну гру в пас своїх партнерів по збірній — 2:1.

Примітно, що для Бельгії ця звитяга стала другою у квартеті. Команда гарантувала собі вихід до 1/8 фіналу змагань.

Довідка

Автор переможного голу Кевін Де Брюйне є одноклубником нашого Олександра Зінченка по “Манчестер Сіті”.