oi-2018-italiyka-godzha-peremogla-v-girskolizhnomu-spusku

ОІ-2018: італійка Годжа перемогла в гірськолижному спуску

• 9274 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. На 23-х зимових Олімпійських іграх були розіграні нагороди у швидкісному спуску серед жінок-гірськолижниць, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Перемогу святкувала італійка Софія Годжа – 1 хвилина і 39,22 с. Срібною призеркою стала норвежка Ранхільд Мовінкель (1:39,31).

Третьою стала олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010 американка Ліндсі Вонн, яка пропускала минулі Ігри через травму.

Зазначимо, що Годжа стала першою в історії італійкою, яка виборола "золото" в цій дисципліні.

Зауважимо, що для Мовінкель ця медаль вже друга в Пхьончхані. Раніше норвежка здобула "срібло" у гігантському спуску.