oi-2018-ukrayinski-sanochniki-potrapili-do-top-30-drugoyi-trenuvalnoyi-sesiyi

ОІ-2018: українські саночники потрапили до топ-30 другої тренувальної сесії

• 10748 переглядiв

КИЇВ. 9 лютого. УНН. Двоє українських саночників Антон Дукач та Андрій Мандзій виступили в другий змагальний день Олімпійських ігор у Південній Кореї у даному виді спорту, інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

У програмі стартового заїзду змагального дня Мандзій став 21-м з 40 учасників з часом 48,409 с, поступившись лідеру спортсмену з Олімпійської команди Росії Роману Репілову 0,612 с. Дукач став 29-м – 48,67 с.

Наступний виступ виявився більш успішним для українців – Мандзій замкнув топ-15 з часом 48,464 с, а Дукач піднявся на 27-й рядок – 48,794 с.

Додамо, що володарі комплектів медалей у чоловічному одиночному санному спорту стануть відомими 11-го лютого.

Як повідомляв УНН, кілька основних українських біатлоністок завтра пропустять стартову гонку на Іграх в Пчьончхані.