oleksandriya-zdobula-drugu-pospil-nichiyu-v-lizi-yevropi

"Олександрія" здобула другу поспіль нічию в Лізі Європи

• 9277 переглядiв

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Перший із представників України – "Олександрія", провів поєдинок третього туру групового раунду Ліги Європи, передає кореспондент УНН.

Бронзовий призер чемпіонату України гостював на стадіоні "Жоффруа Гішар" у французького ФК "Сент-Етьєн".

Незвичний дубль у грі оформив 28-річний лівий оборонець "Сент-Етьєну" Габріель Да Сілва. Легіонер на 8 хвилині увірвався до лівого кута штрафної, де отримав передачу від Амума. Бразилець з другого дотику вразив нижній дальній кут воріт Паньківа.

Проте через 6 хвилин Да Сілва випадково зрізав м'яч у власну сітку воріт після прострілу з лівої частини поля Третьякова. Більше голів у матчі не відбулося – 1:1.

Таким чином, обидва колективи набрали по 2 очки і знаходяться на 3 і 4 місцях квартету І.

Примітно, що для "Олександрії" дана зустріч стала першою у Франції, натомість "Сент-Етьєн" в матчах з українськими командами має в активі 3 виграші, 2 нічиї при 2 поразках.