olimpiada-2020-v-ostanniy-den-igor-ssha-zmogli-viyti-na-pershe-mistse-u-medalnomu-zaliku-ta-obiyti-kitay

Олімпіада-2020: в останній день Ігор - США змогли вийти на перше місце у медальному заліку та обійти Китай

• 20240 переглядiв

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Збірна США гарантувала собі перемогу в медальному заліку Олімпійських ігор у Токіо після того, як жіноча команда США з волейболу завоювала золото, пише УНН.

Американські волейболістки в фінальному матчі перемогли бразильянок з рахунком 3-0.

Збірна США на Олімпіаді в Токіо завоювала 39 золотих, 40 срібних і 33 бронзові медалі. В активі команди Китаю, яка йде другою, 38 золотих, 32 срібні та 18 бронзових нагород, при цьому китайські спортсмени можуть претендувати тільки на одну золоту медаль — в жіночому боксі у ваговій категорії до 75 кг. Третє місце в медальному заліку Олімпіади в Токіо займає команда Японії (27-14-17), четверте — Великобританії (22-21-22).

Замикає топ-5 в медальному заліку команда Олімпійського комітету Росії, завоювавши 20 золотих, 27 срібних і 23 бронзові нагороди.

Українська збірна завоювала 19 медалей, що дозволило їй розміститися на 44-й позиції, при цьому за кількістю нагород — наша збірна посіла 16 місце у світі.