olimpik-zavdav-rozgromnoyi-porazki-debyutantu-upl

"Олімпік" завдав розгромної поразки дебютанту УПЛ

• 11848 переглядiв

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Донецький "Олімпік" вийшов переможцем з баталії третього туру чемпіонату України з футболу, в якому йому протистояв "Минай", передає кореспондент УНН.

На 29 хвилині Шахаб накрутив пів команди суперників на підступах штрафної зони та завдав удару. М'яч рикошетом від Максима Тейшейри потрапив у сітку воріт.

Іранський форвард домігся свого після перерви, засмутивши гостей ще двічі. На 60 хвилині після подачі з кутового голкіпер "Минаю" у стрибку перевів рукою м'яч від воріт, але Захеді Шахаб ударом головою направив його у сітку. Через п'ять хвилин Шахаб реалізував вихід один на один з Андрієм Поповичем – 3:0.

Таким чином "Олімпік" відзначив міні-ювілей – 180-й матч у найвищому дивізіоні чемпіонату України.

Додамо, "Олімпік" з 6 очками піднявся на третій рядок, а "Минай" йде сьомим – 3 очки.