olimpik-zaznav-shostoyi-porazki-pospil-v-upl

"Олімпік" зазнав шостої поразки поспіль в УПЛ

• 11480 переглядiв

КИЇВ. 5 березня. УНН. Поєдинок 21-го туру УПЛ між "Олімпіком" і "Десною" завершився перемогою гостей з Чернігова, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Рахунок на 3-й хвилині відкрив Дегтярьов. Максим замкнув головою подачу з флангу від Тейшейри. М’яч після удару нападника влетів в ближню дев’ятку.

А через три хвилини “сіверяни” відігралися зусиллями Філіппова. Все для свого партнера в цьому епізоді зробив Денис Фаворов, який передачею відрізав всю оборону господарів так, що у його партнера був час не тільки на результативний удар, але і на оцінку ситуації.

На 76-й хвилині “Десна” вийшла вперед, забивши переможний м’яч. Гості заробили штрафний на лівому фланзі метрах в 30 від воріт. Арвеладзе чи бив, чи подавав, але м’яч, опустившись під поперечину, опинився у воротах — 1:2.

Примітно, що програшна серія “олімпійців” триває в УПЛ 6 матчів — 10 сходинка з 18 балами, “Десна” четверта — 39.