olimpiyski-igri-v-tokio-viznachilisya-pivfinalisti-cholovichogo-futbolnogo-turniru

Олімпійські ігри в Токіо: визначилися півфіналісти чоловічого футбольного турніру

• 15696 переглядiв

КИЇВ. 31 липня. УНН. В рамках футбольного турніру серед чоловічих збірних визначилися півфіналісти Олімпійських ігор у Токіо, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Збірна Іспанії в овертаймі розгромила Кот д'Івуар. Основний час матчу зафіксував нічию 2:2, а в додаткових 15-хвилинка іспанці завдяки дублю Рафаеля Мір Вісенте та голу Оярсабаля завершили матч із результатом 5:2.

Інший фаворит змагань – Бразилія, завдяки голу Куньї обіграла Єгипет (1:0). В інших парах Японія у серії пенальті виявилася сильнішою Нової Зеландії (1:0), а Мексика в результативному поєдинку розгромила Південну Корею (6:3).

Третього серпня у півфіналах Іспанія зустрінеться із Японією, а Бразилія із Мексикою.