peremoga-na-ostannikh-sekundakh-shtrafniy-sanona-prinis-dnipru-vigrash-nad-ternopolem

Перемога на останніх секундах: штрафний Санона приніс "Дніпру" виграш над "Тернополем"

• 17349 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. БК "Тернопіль" на останніх секундах поступився "Дніпру" в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги (81:82), який проходив в рамках "баблу" в Києві, повідомляє кореспондент УНН.

Деталі

Перші дві чверті стали дзеркально протилежними у рахунку. В четвертій чверті рахунок вирівнявся і за три секунди до кінця Іссуф Санон заробив право на два штрафні, реалізував один та завдяки ньому “Дніпро” переміг 82:81.

У переможців найрезультативнішими стали Бобров (17 очок), Кравцов (13) та Санон (12). Тернопільців у підсумку не врятували 31 очко Келхона та 21 Кольченка.

В інших матчах київського “баблу” “Черкаські Мавпи” обіграли лідера турніру “Київ-Баскет” (79:56), а “Харківські Соколи” поступилися “Будівельнику” (45:112).

Доповнення

“Дніпро” виграв 15-й поєдинок і йде другим в чемпіонаті. “Тернопіль” з 14-ма виграшами замикає четвірку найкращих.