peremoga-v-milanskomu-derbi-vivela-inter-v-lideri-seriyi-a

Перемога в міланському дербі вивела "Інтер" в лідери Серії А

• 10548 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Центральний матч 23 туру італійської Серії А "Інтер" – "Мілан" відбувся на стадіоні "Джузеппе Меацца", передає кореспондент УНН.

Після двох голів під завісу першої 45 хвилини від Ребіча та Ібрагімовича вивели на комфортну перевагу вперед "россонері". Однак ситуація на полі по перерві докорінно змінилася. Цьому посприяли голи Брозовича і Весіно до 54 хвилини, а на 70 відзначився Стефан Де Врей ударом головою з кутового.

Зірковий новачок господарів Крістіан Еріксен міг покращити різницю згодом, але зі штрафного на відстані в 35 метрів поцілив у хрестовину воріт. В компенсований час "нерадзуррі" підловили "міланців" на контратаці і Ромелу Лукаку головою розстріляв Доннарумму – 4:2.

Примітно, що "Інтер" не програє "Мілану" протягом 11 останніх матчів.

Додамо, "Інтер" наздогнав в таблиці "Ювентус". У обох команд по 54 очки, але за додатковими показниками "Інтер" став першим. "Лаціо" відстає на один пункт, і саме римляни зустрінуться з "Інтером" в наступній грі.