peremozhets-regulyarnogo-chempionatu-nkhl-peremig-na-starti-pley-of-kubku-stenli

Переможець регулярного чемпіонату НХЛ переміг на старті плей-оф Кубку Стенлі

• 9304 переглядiв

КИЇВ. 14 квітня. УНН. Філіп Форсберг закинув дві шайби в третьому періоді, і “Нешвілл Предаторз” святкував домашню перемогу над “Колорадо Евеланш” в матчі під номером один стартового раунду розіграшу Кубка Стенлі в Західній конференції, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

До дев’ятої хвилини другого періоду господарі програвали з рахунком 1:2, але змогли закинути чотири шайби — 5:2. Крім Форсберга голи за “Предаторз” забивали Крейг Сміт, Остін Уотсон і Колтон Сіссонс. У складі “Евеланш” відзначилися Микита Задоров і Блейк Комо.

“Ми слабо провели перші два періоди. Вони жорстко грали проти нас в перші 40 хвилин. Ми непогано зіграли в третьому періоді, але я все одно не назвав би цю гру хорошою в нашому виконанні”, — сказав Форсберг.

Відзначимо, що друге протистояння даної серії пройде 14-го квітня о 22:00.