persha-peremoga-za-pivroku-autsayder-apl-perervav-18-matchevu-bezvigrashnu-seriyu

Перша перемога за півроку: аутсайдер АПЛ перервав 18-матчеву безвиграшну серію

• 10814 переглядiв

КИЇВ. 13 січня. УНН. "Шеффілд Юнайтед" провів домашній матч 18-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти "Ньюкасла" в якому завершив серію невдач, передає УНН з посиланням на сайт клубу.

ФК “Шеффілд Юнайтед” більше півроку не знав смаку перемог. “Ньюкасл” дозволив перервати цю тривалу серію.

Переможний м’яч був забитий на 70-й хвилині зустрічі, коли Федеріко Фернандес зіграв рукою у власному штрафному майданчику і арбітр вказав на точку після перегляду відеоповтору. Одинадцятиметровий удар впевнено виконав форвард Біллі Шарп — 1:0.

Додамо, що “Шеффілд Юнайтед”, зігравши 18 матчів, набрав п’ять очок і посідає останнє, 20-е місце в турнірній таблиці АПЛ, здобувши першу звитягу в сезоні. “Ньюкасл Юнайтед” (19) — на 15-му місці.