pershe-mistse-u-komandnomu-zaliku-ukrayinski-legkoatleti-zdobuli-chotiri-zoloti-ta-sribnu-medal-na-kubku-yevropi-z-metan

Перше місце у командному заліку: українські легкоатлети здобули чотири золоті та срібну медаль на Кубку Європи з метань

• 924990 переглядiв

КИЇВ. 13 березня. УНН. Українські легкоатлети здобули чотири золоті та одну срібну медаль на Кубку Європи з метань, що проходив у португальській Лейрії, пише УНН з посиланням на НОК.

Це дозволило Україні завершити змагання на першому місці у командному заліку.

До здобутих напередодні у категорії U-23 золота Михайла Кохана (молот) та срібла його тезки Брудіна (диск), “синьо-жовті” додали ще три медалі, й усі найвищого ґатунку, пише НОК.

Бронзовий призер чемпіонату Європи Роман Кокошко штовхнув ядро на 21.52 м, що не лише принесло йому перемогу, але й стало особистим рекордом та найкращим результатом сезону в Європі.

На найвищу сходинку п’єдесталу серед молоді зійшли Артур Фельфнер (спис, 80.09 м) і Валерія Іваненко-Кириліна (молот, 65.51 м).

Нагадаємо

Українка Анна Лащевська принесла третю медаль Україні на Кубку світу зі спортивної гімнастики в Баку.