pershiy-gol-za-chotiri-roki-zakhisnik-zbirnoyi-ukrayini-prinis-peremogu-belgiyskomu-klubu

Перший гол за чотири роки: захисник збірної України приніс перемогу бельгійському клубу

• 11986 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. У матчі дев’ятого туру чемпіонату Бельгії "Кортрейк" півзахисника національної збірної України Євгена Макаренка на виїзді зустрічався з "Мехеленом", інфомрує УНН з посиланням на УАФ.

Наш футболіст вийшов у стартовому складі, відіграв повний поєдинок і на 75-й хвилині головою забив м’яч, який приніс його команді вольову перемогу з рахунком 2:1.

Інший представник України Мар’ян Швед з’явився на полі на 83 хвилині у складі “Мехелена”.

Наразі, маючи в активі 14 очок, “Кортрейк” посідає восьме місце в турнірній таблиці Про Ліги.

Зауважимо, для Макаренка цей забитий м’яч став першим з 19 листопада 2016 року, коли українець у складі “Динамо” проти “Сталі”.