pershiy-propuscheniy-gol-za-pyat-matchiv-real-vryatuvavsya-vid-porazki-v-la-lizi

Перший пропущений гол за п'ять матчів: "Реал" врятувався від поразки в Ла Лізі

• 12515 переглядiв

КИЇВ. 2 березня. УНН. ФК "Реал Сосьєдад" зупинив переможну ходу гранда іспанського футболу мадридського "Реалу" у поєдинку 25 туру іспанської Ла Ліги, повідомляє кореспондент УНН.

На 55 хвилині іспанський нападник гостей (матч пройшов на стадіоні “Альфредо ді Стефано” в Мадриді) Порту відкрив рахунок з передачі Начо Монреаля. Проте на 89 хвилині команда Зідана врятувалася від фіаско. Лукас прострілив із лицьової лінії, м’яч долетів до Жуніора Вінісіуса, який і замкнув пас — 1:1.

Український воротар Андрій Лунін провів увесь поєдинок в запасі “Реала”.

“Галактікос” пропустили перший м’яч за останні п’ять матчі. До цього команда перемагала чотири рази поспіль. Наразі вони зрівнялися із “Барселоною” — по 53 очки.