pivzakhisnik-malinovskiy-otrimav-viluchennya-v-matchi-seriyi-a

Півзахисник Маліновський отримав вилучення в матчі Серії А

• 10441 переглядiв

КИЇВ. 11 листопада. УНН. У 12-му турі італійської Серії А "Аталанта" півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського гостювала в Генуї, де зустрічалася з місцевою "Сампдорією", передає УНН з посиланням на УАФ.

Українець з’явився на полі з перших хвилин і на 74-й хвилині заробив вилучення (друге попередження), а сама гра закінчилася внічию з рахунком 0:0.

А в Римі "Лаціо" приймав "Лечче", в якому на 70-й хвилині на заміну вийшов Євген Шахов. Матч закінчився поразкою гостей із рахунком 2:4.

Наразі, маючи в активі 22 очки, "Аталанта" посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії.

Додамо, що із 10-ма очками "Лечче" розташувався на 16-й сходинці турнірної таблиці Серії А.