pivzakhisnik-zbirnoyi-ukrayini-zabiv-peremozhniy-gol-v-chempionati-belgiyi

Півзахисник збірної України забив переможний гол в чемпіонаті Бельгії

• 10608 переглядiв

КИЇВ. 3 грудня. УНН. У матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії "Гент" футболістів національної збірної України Романа Яремчука, Ігоря Пластуна та Романа Безуса на виїзді обіграв ФК "Кортрейк", повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

Пластун та Безус вийшли на поле з перших хвилин, і саме півзахисник нашої національної команди на 14-й хвилині забив перший м’яч у зустрічі, яка закінчилася перемогою гостей із рахунком 2:0. Наш земляк перехопив м'яч на чужій половині поля, потім поклав на газон оборонця, і перекинув ігровий снаряд за комірець голкіперу.

Відзначимо, що Яремчук провів увесь матч у запасі.

Зауважимо, що маючи в активі 32 очки, "Гент" посідає третю сходинку в турнірній таблиці чемпіонату країни.

Додамо, що Безус зіграв 15 матчів за "Гент" цієї кампанії і забив чотири м’ячі та віддав один результативний пас.