podolali-belgiyskiy-baryer-dinamo-obigralo-bryugge-v-pley-off-ligi-yevropi

Подолали бельгійський бар'єр: "Динамо" обіграло "Брюгге" в плей-офф Ліги Європи

• 12955 переглядiв

КИЇВ. 26 лютого. УНН. Київське "Динамо" зіграло другий поєдинок 1/16 фіналу Ліги Європи із "Брюгге". Матч пройшов на стадіоні "Ян Брейдель", передає кореспондент УНН.

Доволі в рівній боротьбі пройшов перший тайм зустрічі в якому майже не виникало небезпечних моментів. Відзначимо удар головою Бас Доста в середині тайму – Бущан зафіксував м'яч у рукавичках.

На 69 і 70 хвилинах Микола Шапаренко завдав два гострих дальніх удари в одному з яких сейв здійснив Міньйоле.

Жерсон Родрігес дотепно закинув м'яч за спини оборонцям бельгійців на 83 хвилині, далі Віктор Циганков продовжив комбінацію скидкою назад, де Віталій Буяльський надіслав м'яч під поперечину воріт – 0:1. У додатковий час Міньйоле ще раз врятував "Брюгге" після удару в дальній кут від Миколенка.

Примітно, що бельгійці за матч завдали 18 ударів по воротах киян, в зворотну рамку воріт прослідували лише 5-ть.

Відзначимо, що перший матч у Києві завершився нічиєю 1:1, тому за підсумком двох баталій з результатом 2:1 до наступного етапу вийшло "Динамо".

Довідка

У 2019-му році "Брюгге" переміг "Динамо" у відборі до Ліги чемпіонів із загальним рахунком 4:3.