poltavska-vorskla-vtrimala-nichiyu-z-dinamo

Полтавська "Ворскла" втримала нічию з "Динамо"

• 9058 переглядiв

КИЇВ. 3 грудня. УНН. В рамках 17-го туру Ліги Парі-Матч в Полтаві місцева "Ворскла" змогла втримати нічию в протистоянні з київським "Динамо", передає УНН.

На засніженому стадіоні "Ворскла" ім. О. Бутовського полтавчани втримали нічию з кияни - 2:2.

Вже на 5-й хвилині, гравець "Динамо" Сергій Сидорчук замкнув швидку комбінацію киян. На 14-й хвилині, Андрій Ярмоленко реалізував пенальті, зробивши рахунок 0:2 на користь гостей.

Проте, вже за хвилину, Санжар Турсунов скоротив відставання. А вже на 34 хвилині Павло Ребенок зробив рахунок 2:2.

У другому таймі, "Динамо" більше володіло м'ячем, проте пропускали небезпечні контратаки, і навіть пропустили один м'яч, проте він був не зарахований через офсайд. На 54-й хвилині Олександр Кобахідзе міг виводити полтавчан вперед, проте невдало реалізував вихід віч-на-віч.

Через 13 хвилин А.Ярмоленко виходив сам на сам з голкіпером, проте також не зміг реалізувати момент. Крім того, автор першого голу матчу С.Сидорчук з 12 метрів не зміг вразити ворота полтавчан.

До кінця гри кияни так і не змогли забити і вирвати перемогу.

Нагадаємо, у 18-мі турі "Динамо" на НСК "Олімпійський" прийматиме донецький "Шахтар".