popri-pandemiyu-u-vyetnami-na-futbolni-matchi-dozvolili-puskati-vbolivalnikiv

Попри пандемію: у В'єтнамі на футбольні матчі дозволили пускати вболівальників

• 9825 переглядiв

КИЇВ. 26 травня. УНН. У В’єтнамі відбулося відновлення сезону після паузи, оголошеної через пандемію коронавірусу, повідомляє УНН з посиланням на Twitter турніру.

У першому матчі після перерви зіграли “Нам Дін” і “Хоангань Зялай”. Команди зустрілися в 1/16 фіналу національного Кубка. Сильнішими виявилися господарі, які відзначилися голами наприкінці першого і середині другого тайму. Підсумковий рахунок завершився перемогою “Нам Дін” — 2:0.

Зазначимо, що на трибунах кубкових поєдинків у В’єтнамі були присутніми уболівальники.

Додамо, чемпіонат В’єтнаму відновиться регулярними матчами починаючи з 5-го червня.

Згідно з інформацією університету Джонса Хопкінса, який збирає відомості про поширення COVID-19 у більшості країн світу спираючись на урядові дані, у В’єтнамі зафіксовано 326 випадків коронавірусної хвороби. З цього числа одужало 272 людини. Уряд В’єтнаму офіційно не фіксував смерті від коронавірусу.