portu-v-overtaymi-zdobuv-perepustku-do-1-4-finalu-ligi-chempioniv

"Порту" в овертаймі здобув перепустку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

• 10738 переглядiв

КИЇВ. 7 березня. УНН. Представник Португалії “Порту” в домашній зустрічі переміг римську “Рому” у протистоянні 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, передає кореспондент УНН.

На 26 хвилині баталії Маноласа “пограбували” на половині поля “Роми”. Корона з м’ячем увійшов до штрафної, знайшов передачею Марегу і уродженець Малі прицільно прострілив на Соареса, якому залишилось тільки підставити ногу. До відпочинку “вовки” відігралися. Дієго Перотті був збитий у підкаті Мілітао у чужому штрафному — Де Россі реалізував 11-метровий.

На 52 хвилині Марега з кількох метрів розстріляв воротаря Ольсена ударом зльоту — 2:1. Оскільки перша гра в Римі закінчилася на користь “Роми” 2:1, дане протистояння продовжилось в двох екстра-таймах, де успіх завоював “Порту”. На цей раз пенальті призначили по воротам команди з Італії (117 хвилина). Зі стандартом впорався Теллес — 3:1.

Примітно, що Марега забив в шести поспіль матчах Ліги чемпіонів.

Відзначимо, що вперше з сезону 2014/15 “Порту” дійшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Крім того додамо, Еррера і Пепе пропустять перший чвертьфінальний матч через перебір жовтих карток.