portugaliya-zdobula-rozgromnu-peremogu-pered-matchem-z-ukrayinoyu

Португалія здобула розгромну перемогу перед матчем з Україною

• 15916 переглядiв

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Суперники збірної України – команди Португалії та Люксембургу провели очне протистояння у кваліфікації на Євро-2020 в Лісабоні на стадіоні "Жозе Алваладе", повідомляє УНН.

На 16 хвилині зустрічі Семеду на швидкості увірвався по правій бровці до штрафної та пробив м'яч у воротаря. Ігровий снаряд відлетів на Бернарду Сілву, і представник "Манчестер Сіті" відправив "круглого" в порожню рамку воріт.

Наступного голу уболівальникам прийшлося чекати до 65 хвилини, коли Кріштіану Роналду обікрав м'яч у захисника та перекинув голкіпера. Наприкінці баталії Гуедеш встановив остаточний результат 3:0.

Зазначимо, що Люксембург з 4 очками втратив шанси на вихід ЧЄ-2020. Португалія з 11 балами втримує другу сходинку групи В.

Додамо, 14 жовтня пройде матч лідерів групи В – в Києві Україна прийматиме Португалію.