predstavnitsya-yaponiyi-vigrala-vidkritiy-chempionat-ssha-z-tenisu-1

Представниця Японії виграла Відкритий чемпіонат США з тенісу

• 18212 переглядiв

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У США відбувся фінал жіночого Відкритого чемпіонату США з тенісу – US Open, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

У фінальному протистоянні спортсменка з Японії Наомі Осака (4 сіяня) в трьох партіях обіграла білоруску Вікторію Азаренко - 1:6, 6:3, 6:3.

Для Осаки це друга перемога на US Open і третя на турнірах "Великого шолому" в одиночному розряді (в 2019 році вона виграла Australian Open). Також 22-річна японка стала лише п'ятою тенісисткою, яка виграла свої перші три фінали на Grand Slam.

Варто відзначити, що на шляху до трофею Осака в 1/16 фіналу завдала поразки українці Марті Костюк.

Додамо, що минулорічною переможницею стала канадка Бьянка Андрееску, яка в цьому році відмовилася від участі через епідеміологічну ситуацію.