prizer-olimpiadi-reyzlin-khochu-ziyti-na-pyedestal-razom-z-komandoyu

Призер Олімпіади Рейзлін: хочу зійти на п’єдестал разом з командою

• 24223 переглядiв

КИЇВ. 25 липня. УНН. Зараз не можу описати свої емоції, оскільки до кінця ще не усвідомлюю цього здобутку. Попереду командні змагання, і я дуже хочу завоювати ще одну медаль і допомогти нашим хлопцям піднятися на п’єдестал Олімпіади. Про це сказав бронзовий медаліст Токіо-2020, шпажист Ігор Рейзлін, передає УНН із посиланням на НОК.

У другий змагальний день Олімпійських ігор в Токіо на фехтувальну арену “Макухарі Мессе” вийшли троє українських шпажистів. І одному з них вдалося не лише пробитися в особистій першості до фінальної стадії, а й вибороти бронзу, яка стала першою олімпійською нагородою у чоловічому шпажному фехтуванні за часи незалежності України.

“Кожний спортсмен їде на змагання з бажанням здобути медаль. Але не скажу, що я очікував потрапити в четвірку і стати призером. Після поразки у півфіналі звісно дуже засмутився, але зумів зібратися і налаштувати себе на те, що необхідно продовжувати боротьбу”, — розповів пресслужбі Національного олімпійського комітету України новоспечений призер Олімпійських ігор-2020 Ігор Рейзлін одразу після виступу.

Цитата

"Зараз не можу описати свої емоції, оскільки до кінця ще не усвідомлюю цього здобутку. Попереду командні змагання, і я дуже хочу завоювати ще одну медаль і допомогти нашим хлопцям піднятися на п’єдестал Олімпіади, — поділився бронзовий медаліст Токіо-2020.

Він відзначив, що хоче присвятити олімпійську медаль своїй родині — батькові й тренеру Дмитру Рейзліну, мамі, дружині та своїм діткам, які є найпалкішими його вболівальниками, та дуже вдячний усім українцям, підтримка яких відчувається і на спортивних аренах в японській столиці.