prizer-upl-z-rezultativnoyi-nichiyi-rozpochav-mizhnarodni-zimovi-zbori

Призер УПЛ з результативної нічиї розпочав міжнародні зимові збори

• 13121 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. ФК "Зоря" провів перший товариський поєдинок на зимових зборах в Туреччині, повідомляє УНН з посиланням на пресслужбу луганчан.

Суперником став польський “Ракув” — команда, яка перебуває на другому місці польської вищої ліги. Проте підсумком першої половини стала нульова нічия.

54-та хвилина запам’яталася тим, що польська команда вийшла вперед. Гутковскіс з 11-метрової позначки виявився точним — 1:0.

Однак рівновагу в матчі було тут же відновлено. Філігранно зіграв Артем Громов. Прийнявши м’яч, він пробив з лінії штрафного точно в кут воріт — 1:1 на 56-й хвилині.

А на 66-й хвилині поляки знову вийшли вперед. Вийшовши на заміну Літва зблизька зробив рахунок 2:1 на користь опонентів. Непогано через кілька хвилин з дальньої дистанції пробив Владислав Кочергін — голкіпер забрав м’яч.

На 82-й хвилині шальки терезів знову зрівнялися. Тепер вже 11-метровий удар був призначений в сторону воріт польської команди, а Денис Фаворов бездоганно його виконав. Надалі рахунок не змінився — 2:2.

Склад “Зорі”: Микита Шевченко (Нікола Васіль, 46), Віталій Вернидуб (Джоель Абу Ханна, 56), Дмитро Іванісеня, Денис Фаворов, Владлен Юрченко (Дмитро Хомченовський, 56), Єгор Назаріна, Владислав Ємець (Жуніньо, 77), Владислав Кочергін, Владислав Кабаєв (Максим Казаков, 77), Аллах’яр Сайядманеш (Данило Алефіренко, 70), Артем Громов (Сергій Гринь, 70).

Додамо, що вже 15 січня відбудеться товариська зустріч “Зорі” проти польського ФК “П’яст”.