pyat-goliv-ta-dva-viluchennya-barselona-zdobula-peremogu-zavdyaki-trom-assistam-messi

П'ять голів та два вилучення: "Барселона" здобула перемогу завдяки трьом ассистам Мессі

• 29903 переглядiв

КИЇВ. 10 лютого. УНН. "Барселона" вийшла переможцем з матчу в гостях 23 туру Прімери над "Бетісом", передає УНН.

Команди обмінялися швидкими забитими голами (Каналес за "Бетіс" та Де Йонг за "блаугранос"), господарі паркету вийшли вперед завдяки Фекіру (26 хв), але Бускетс врятував "синьо-гранатових" наприкінці тайму.

Гол Ленгле на 72 хвилині став переможним у грі – 2:3. Проте автор переможного голу отримав вилучення на 79 хвилині. На три хвилини раніше "Бетіс" також залишився вдесятьох – вилучення Фекіра.

Примітно, що три результативні передачі на партнерів віддав Ліонель Мессі.

Додамо, що "Реал" у своїй грі обіграв "Осасуну" 4:1 і зберіг три очки переваги над "Барселоною" – 54 і 51 відповідно.