real-ne-zumiv-peremogti-v-zaklyuchnomu-turi-sezonu-ispanskoyi-primeri

"Реал" не зумів перемогти в заключному турі сезону іспанської Прімери

• 11152 переглядiв

КИЇВ. 20 липня. УНН. Мадридський “Реал” в заключному 38-му турі іспанської Прімери розділив очки із ФК “Леганес”, інформує кореспондент УНН.

На гол Серхіо Рамоса на 9 хвилині, наприкінці тайму вирівняти становище вдалося “Леганесу” зусиллями Жіля. Після перерви ситуація на полі повторилася: “галактікос” вийшли вперед, але не зуміли відзахищатися в одному з наступних епізодів. Асенсіо забив завдяки виходу на оперативний простір. Точний удар в активі футболіста “Леганеса” Ассале — 2:2.

Нічийного результату “Леганесу” не вистачило, щоб врятуватися від вильоту — команда фінішувала на 18-му місці, відставши від “Сельти” лише на один бал.

Зауважимо, що “Реал” в попередньому турі став чемпіоном, і випередив у підсумку “Барселону” на п’ять очок.