real-pershiy-raz-v-sezoni-zaznav-porazki-v-ispanski-la-lizi

"Реал" перший раз в сезоні зазнав поразки в іспанській La Liga

• 10398 переглядiв

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Мадридський “Реал” зазнав першого фіаско в чемпіонаті Іспанії з футболу і втратив лідерство в турнірній таблиці, повідомляє УНН з посиланням на сайт “галактікос”.

У дев’ятому турі La Liga мадридці гостювали у “Мальорці”. Єдине взяття воріт сталося в самому дебюті протистояння (7 хвилина), коли Джуніор Лаго забив після передачі Фебаса — 1:0.

Останні 16 хвилин основного часу гості відіграли у меншості через отримання другої жовтої картки Одріосоли.

Таким чином, мадридський “Реал” зазнав першої поразки в національному чемпіонаті, “Мальорка” здобула другу перемогу поспіль.

Крім того додамо, у турнірній таблиці “Реал” йде на другому місці, набравши 18 очок, лідирує “Барселона” (19). “Мальорка” піднялася на 14-у сходинку, в активі клубу 10 очок.

Нагадаємо, що у наступному турі “вершкові” повинні були зіграти з “Барселоною”, але матч перенесли через заворушення в Каталонії.