real-svyatkuvav-peremogu-nad-sevilyeyu-v-tsentralnomu-matchi-turu-primeri

"Реал" відсвяткував перемогу над "Севільєю" в центральному матчі туру Прімери

• 7474 переглядiв

КИЇВ. 20 січня. УНН. У центральному протистоянні 20-го туру іспанської Прімери футболісти "Реалу" на "Сантьяго Бернабеу" приймали "Севілью", повідомляє кореспондент УНН.

В середині першої половини баталії Ескудеро міг покарати "галактікос", але не зміг переграти при виході віч-на-віч воротаря Куртуа, поціливши м'яч повз штанги.

Після відпочинку "Реал" почав частіше шукати нагоди для взяття воріт, але удари Каземіро, Модріча та Вінісіуса Жуніора були неточними. Проте на 78 хвилині Каземіро наважився на дальній постріл і воротар Вацлик попри те, що доторкнувся до м'яча, не зумів його відбити – 1:0. Втрата шкіряної кулі на 90 + 2 хвилині призвела до голу Модріча – 2:0.

Варто відзначити й матч "Алавеса" та "Хетафе". Останні святкували домашню звитягу 4:0 і до мінімальної відстані наблизилися до "Алавеса" в таблиці – 5 і 6 місця (32 і 31 очко).