real-u-menshosti-zaznav-porazki-vid-klubu-zinchenka-v-pley-off-ligi-chempioniv

"Реал" у меншості зазнав поразки від клубу Зінченка в плей-офф Ліги чемпіонів

• 14277 переглядiв

КИЇВ. 27 лютого. УНН. Центральне протистояння ігрового дня 1/8 фіналу Ліги чемпіонів завершилося поразкою "Реалу" від "Манчестер Сіті" на "Сантьяго Бернабеу", передає кореспондент УНН.

Уболівальники “Сантьяго Бернабеу” чекали на перше взяття рівно годину. Саме тоді втрата м’яча на власній половині поля призвела до голу Іско з вивіреної передачі від Вінісіуса Жуніора.

Проте гості провели ударну 5-хвилинку наприкінці зустрічі — Габріель Жезус виграв верхову дуель у захисника та зрівняв рахунок, а Де Брюйне реалізував пенальті. За 4 хвилини до кінця основного часу Серхіо Рамос отримав вилучення через зрив суперника від виходу один на один.

Таким чином, 2:1 на користь команди Олександра Зінченка, який не потрапив до заявки на матч.

Додамо також, кращим гравцем матчу визнано Де Брюйне.